Girne Sürgülü Kapı Tamiri

Girne Sürgülü Kapı Tamiri

Sürgülü kapılar da genel olarak arıza söz konusu artık sürgünün düzgün çalışmaması veya kırılmış olmasıdır. Bu sebepten sürgülü olan kapakların işlevi görevini tamamlayamaz. Bu konuda uzman ekiplerimiz ile sorunlu olan tüm sürgülerinizin değişimini veya tamirini gerçekleştiriyoruz. Bizler Girne sürgülü kapı tamiri firması olarak yıllara dayalı iş tecrübemizle tüm sürgülü kapı, kapak onarım işlerinizi yapmaktayız. İstanbul Maltepe bulunan atölyemiz de geniş çaplı genel marangozluk işlerinizi yapıyoruz. Yeni model dolap kapaklarında bulunan sürgüler zaman içerisinde aşınma, kırılma ve yerinden çıkma gibi sorunlar yaratabiliyor. Bu sorununuzu en iyi şekilde çözecek olan Girne sürgülü kapı tamiri firmamız sizlerin hizmetinde.

Sürgülü kapıların farklı çeşitleri vardır. Sürgülü kapı mekanizmalarının değişik yöntemler ile tamir ve bakımı mevcut. Bu konuda sorunlarınız için Girne sürgülü kapı tamiri firmamızla iletişime geçebilir gönül rahatlığıyla hizmet alabilirsiniz. Mobilya Kurulumu mobilya tamiri gibi işlerinizde işinde uzman bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bizlere 0532 467 14 15 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir güvenilir hizmet alabilirsiniz.

Sürgülü kapılar kullanım olarak çok rahat bir o kadarda işlevseldir. Lakin bunların yanı sıra her eşya da olduğu gibi bu tür sürgülü kapılarda da sorunlar zaman zaman meydana gelmektedir. Çok çabuk bozulan sürgülerin ana temellerinden birisi bakımıdır. Bilinçsizde yapılan müdahalelerde sürgü daha da işlevsiz hale gelebilir. Sizlerde sürgülü kapı veya dolaplarınızda sorun yaşamamak için. Bakım onarım ve montaj için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Ray dolap kapakları aslında belirli zaman aralıklarında bakım yapılmak isterler. Ray dolap kurulumu yapıldıktan itibaren kapak ayarları çok önemlidir. Mobilya ne kadar iyi kurulursa kurulsun, kapakların ayarları düzgün, tam ve eksiksiz yapılmadığı sürece hem mobilyaya hem de ray mekanizmalarına ciddi zararlar verebilir. Bu nedenle bizden aldığınız hizmette önce ray dolap kurulumu tamamlanır, kapak ayarları ise siz eşyalarınızı dolap içerisine yerleştirdiğinizde yapılır. Kapak mekanizma ayarları eşyalardan önce yapılırsa, dolap içerisini doldurduğunuz zaman kapaklar ufak sürtmelerle dolaba zarar vermeye başlar, farkında olana kadar ciddi zararlar vermiş olabilir. Geç kalmadan bizlere ulaşım sağlayınız.

Ahşap kapı pencere tamiri firmamız tarafından uzman ekip ile yapılmaktadır. Kapanmada zorluk veren kapılarınız menteşeleriniz ve kapı kilit sorunlarınızı bizlere bildirmeniz yeterli olacaktır. Aynı gün içerisinde adresinize hizmetimiz mevcuttur. Girne sürgülü kapı tamiri  olarak daima en iyisi için hizmetinizdeyiz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürler.

İçeriğimizle alakalı bazı kelimeler;

sürgülü kapı tamiri,
pimapen sürgülü kapı tamiri nasıl yapılır,
pimapen sürgülü kapı tamiri,
sürgülü kapı sineklik tamiri,
ahşap sürgülü kapı tamiri,
sürgülü cam kapı tamiri,
sürgülü kapı nasıl tamir edilir,
sürgülü kapı mekanizması tamiri,
sürgülü kapı motoru tamiri,
sürgülü pimapen kapı tamiri,
pvc sürgülü kapı tamiri,
sürgülü kapı sinekliği tamiri,

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir